Araç Giydirme Bursa

arac-giydirme-bursa

Araç giydirme, bir tür reklam uygulamasıdır. Bu uygulamaya araç kaplama da denilebilir. Araç giydirme veya kaplama işlemi araç ölçüleri alınarak başlanır. Ancak tasarımın ne olacağı ile ilgili kısım grafik tasarımcılar tarafından hazırlanır. Araç giydirme konusunun en önemli kısmı da tasarım işlemleridir. Yanlış tasarım konusunda hiçbir şansı olmayan işlerden biri de araç giydirme veya araç kaplama işidir. Araç giydirme Bursa firmamız, işin tasarım ciddiyetinin önemini kavramış, bunu önemseyen ve bu konuda kendini kanıtlamıştır.

 Araç Giydirme Üretim Aşaması

 Öncelikle, giydirme işlemi yapılacak aracın ölçüleri alınır ve grafik tasarım aşamasına geçilir. Baskı yapılacak araca tasarımın yerleştirilmesi ve araç kullanım aşamasında gerekli olan, kapı kolları, aynalar, farlar önemli kısımlarını kapatmaması gereklidir. Bunun için de doğru ölçü almak son derece önemlidir. Bütün bu hesaplamalar doğru olarak yapıldıktan sonra, baskıya gider ve baskı işlemi gerçekleştirilir.

 Araçlarda Reklamın Önemi

 Firmaların reklamlarını yapabilecekleri birçok alan vardır. Radyo, televizyon, gazete, dergi vs. gibi birçok yolları vardır. Araç giydirme bunlardan biri olmakla birlikte hedef kitleye ulaşmada daha kısa bir yol hem de diğerlerinden daha ekonomik bir reklam biçimidir. Araç giydirme Bursa firmamız, hem ekonomik hem de araç kaplama konusunda deneyimli ve kendini kanıtlamış bir firmadır.

 Araç Giydirme İşlemi Nasıl Yapılır?

 Araç giydirme de kullanılan önemli araçlardan biri, dış mekân baskı makinasıdır. Bir de solvent adı verilen dijital baskı makinesidir. Firmamız, en iyi kalite makine, folyo ve boya kullanmaktadır. Dış etki ve kötü hava koşullarından etkilenmemesi için cast laminasyon denilen bir özellik uygulanır ve bu özellik giydirme sırasında girinti ve çıkıntılarda kolaylıkla uygulamanın gerçekleşmesini sağlar. Firmamız, araç giydirme konusunda dayanıklı iş çıkarmaktadır, giydirilen araçlarda açma yapmaz.

 Araç Giydirme de Kullanım Süresi Ne Kadardır?

 Araç giydirme veya araç kaplama işleminin kullanım ömrü, kullanılan malzemenin kalitesi ve işçiliğine bağlı olarak değişmektedir. Kaliteli bir giydirme veya kaplama işlemi sonucunda aracın giydirme kaplama ömrü 1.5 yıl ile 2 yıl arasında değişiklik göstermektedir.

 Ekonomik oluşu daha kısa sürede olumlu geri dönüşümü düşünüldüğünde en avantajlı reklam araçlarından biri araç giydirme veya kaplama uygulamasıdır.

Bir cevap yazın

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?