1 Elma Reklam Hakkımızda Bursa

1 elma reklam tabela modelleri ışıklı tabela, led tabela, tabela bursa

1 Elma Reklam Hakkımızda Bursa Güvenilir hizmet anlayışıyla yola çıkan bir firmayız. Hizmetlerimizin kalitesi ve güvenilirliği konusunda teminat verebilecek seviye de kurulum ve tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Hizmet alanı Tanımı

Hizmet alanımız reklam sektörüdür. Reklam bir ürünün tanıtılması, geliştirilmesi ve alıcıya ulaşabilmesi için en önemli etkendir. Reklam sektörü çok geniş kitlelere ve her sektöre hitap eder.

Hizmet alanlarımız içerisinde dijital ortamlarda baskı çeşitleri, tabelalar için lazer kesimler ve diğer tabela yapımlarıdır.

Tabelalarımız son teknoloji ürünlerle birlikte üretilmektedir. Işıklı ve ışıksız modellerin içerisinde her tür malzemeden tabela üretimi gerçekleştiriyoruz. Metalden ahşaba kadar her çeşit görünüm de tabela imalatı tarafımızdan gerçekleştirilir.

Bursa’da iş yerlerinde, yollarda, okullarda, kapalı alanlarda, cadde ve sokaklarda yaptığımız tabelalardan rastlayabilirsiniz. Diğer şehirlere de hizmetlerimiz mevcuttur. Her alan da çalışma imkanımız da vardır. Tabela modellerinde ki yazıların boyutları ve içeriği tamamen müşterinin kararına kalmıştır. Seçenekler ve tavsiyeler tarafımızdan sizlere sunulur, karar kısmı, renk, boyut gibi detaylar da sizlerden onay alınarak üretime başlanır.

Misyonumuz

Reklam araçları tabelalar, dijital baskı ve lazer kesim gibi alanlarda hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kuruluş yerimiz Bursa olup, çevre iller de hizmet vermekteyiz. Sitemiz dışında bizden haberler alabileceğiniz ve yaptığımız yeni işler görebilmek için sosyal medya ağlarından da bizlere ulaşabilirsiniz.

Büyük ölçekli işletmelerden küçük işletmelere kadar her alana hizmetlerimiz bulunmaktadır. Farklı pek çok sektör için ürünlerimiz tasarlanmaktadır. Gıda sektöründen, inşaat alanına kadar her alan da tabela imalatı yapmaktayız.

Vizyonumuz

Reklam sektörün de teknoloji ile birlikte daha geniş alanlara ve her sektöre girme hedeflerimiz arasındadır. Yeni oluşumlar ve yeni teknikler geliştirerek denenmemiş ve tasarlanmamış ürünleri hizmete açmayı hedeflemekteyiz.

Ülke genelinde her şehirde şubelerimiz ve temsilcilikler oluşturmak ve ana merkezden buraları destekleyerek hizmet ağını geliştirmeyi planlıyoruz. Avrupa standartlarında çalışma disiplini ve kaliteyi ürünlerimize geçirmek doğrultusun da çalışmalarımız devam etmektedir.

Bursa bölgesinde her kesim de duyulmak ilk amacımızdır. Bunun ardından ülkenin her şehrinde ismimizin duyulması için çok çalışmaktayız. Reklam sektörün de kendi reklamımız en iyi şekilde duyurmak tabi ki ilk sırada yer alır.

www.1elmareklam.com

Bir cevap yazın

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?