KUTU HARF TABELA

Kutu harf tabela hizmetleri için firmamız; Bursa’da profesyonel ekibiyle kutu harf tabela tasarım, üretim ve hızlı şekilde montaj işlemleri yapmaktadır.

Kutu harf tabela, lazer cihazlarla kesilerek harf şeklinde yapılan tabela reklam uygulamalarıdır. Kutu harf tabela çeşitli malzemelerden oluşmaktadır.

Firmalar, kutu harf tabela reklamlarını daha çok iç ve dış ortamlarda ışıklı ve ışıksız seçenekleriyle tercih etmektedir. Kutu harf tabela reklamları dikkat çekici olduklarından özellikle alışveriş merkezleri ve plaza gibi kapalı yerlerde daha çok kullanılmaktadır.

KUTU HARF TABELA ÇEŞİTLERİ

  • Alüminyum Kutu Harf Tabela
  • Paslanmaz Krom Kutu Harf Tabela
  • Pleksi Glas Kutu Harf Tabela
  • Dekota Kutu Harf Tabela
  • Köpük Kutu Harf Tabela
  • Pirinç Kutu Harf Tabela

KUTU HARF TABELA NASIL YAPILIR?

Kutu harf tabela reklamları oluştururken bir plan çerçevesinde projelendirilir. Tasarım aşaması yapıldıktan sonra tasarımda kullanılacak malzemede belirlendikten sonra harfler lazer ve rooter makine yardımıyla belirlenen tasarım ölçülerinde kesimi yapılır. Kesimi yapılan harfler kullanılacak malzemeye göre boyanır. Kutu harf tabelanın paslanmaması için kaliteli boyalar kullanılır. Uzman personeller tarafından montajı yapılarak teslim edilir.

Sizlerde kutu harf tabela yaptırarak markanızın ve reklamınızın farkını en kalabalık ortamlarda müşterilerinize hissettirebilirsiniz. Kutu harf tabela reklamlarınız için iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten onur duyarız.